Lovera Aloevera Alezli Yastık 50x70 cm

Ürün Kodu : 010101037
Alışveriş Listeme Ekle
Ölçü Kılavuzu
fermuarlı.jpg (14 KB) Fermuarlı Alez
boncuk.jpg (15 KB) Boncuk Elyaf
yan.jpg (5 KB) Yan Yatış
sırt.jpg (5 KB) Sırtüstü Yatış
aloe vera.jpg (15 KB) Aloe Vera
elyaf.jpg (15 KB) HCS Elyaf
Not
:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Değişim ve İade
 • OTHELLO ELEGANTE LOVERA ALEZLİ YASTIK 50 x 70cm

  Lovera yastık 870 gr. %100 HCS virgin boncuk elyaf dolgulu bir yastıktır. Ölçüsü 50x70 cm’dir. Boncuk elyaf ezilmeye karşı daha dayanıklı ve esnek bir dolgudur. Elle havalandırarak eski şekline geri getirilebilir.

  Yan ve sırt üstü yatanlara tavsiye edilir. Lovera yastığın dışında bulunan fermuarlı kapitone alez sık sık yıkanabilir ve iç yastığın temiz kalmasını sağlar. İç yastık yine fermuarlıdır.

  Fermuarı açarak hem dolgu malzemesini görebilir hem de isteğinize göre içerisinden dolgu çıkararak daha alçak kullanım ile rahatlığınızı destekleyebilirsiniz. Lovera yastığın dış kumaşı Aloe Vera ile zenginleştirilmiş optik beyaz mikro kumaştır.

  Lovera zengin çeşidi, göz alıcı duruşu, dayanıklılığı ve konforu ile Othello uyku ürünleri koleksiyonunun en çok tercih edilen ürünlerindendir. Bu seride yastık, yorgan, yatak pedi, yatak alezi ve yastık alezi bulunmaktadır.

  Aloe vera eski zamanlardan beri deri üzerinde iyileştirici, yumuşatıcı, nemlendirici ve yaşlanmayı önleyici etkisi ile bilinmektedir.

  Mucizevi bitki Aloe Vera’nın özü gelişen teknoloji ile kumaşlara da uygulanabilir hale gelmiştir. Ekstra yumuşak formülü, ipek benzeri bir dokunma hissi veren ekstra kumaşımız hafif, çok emici, kalın ve kırışmaya karşı dayanıklıdır.  

  iptir. 

  YIKAMA TALİMATI: 30°C’de yıkanabilir. Çamaşır suyu kullanılmamalıdır. Kurutma makinesinde kurutulabilir. Ütülenmez. Kuru temizleme yapılabilir.

  Ürün Bilgisi
  fermuarlı.jpg (14 KB) Fermuarlı Alez
  boncuk.jpg (15 KB) Boncuk Elyaf
  yan.jpg (5 KB) Yan Yatış
  sırt.jpg (5 KB) Sırtüstü Yatış
  aloe vera.jpg (15 KB) Aloe Vera
  elyaf.jpg (15 KB) HCS Elyaf
  Gram(G)
  :
  870
  Ürün Özellikleri
  Yatak Biçimi
  :
  Sırt Üstü Yatış,Yan Yatış
  Dolgu Malzemesi
  :
  HCS Elyaf
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.