Filtrele
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

TERLETMEYEN YORGAN

İklim Dengeleyici Klima Etkili Kumaş Teknolojisi İle Nefes Alan Uyku Deneyimi Yaşayın!

Clima koleksiyonuna ait üç adet koleksiyon bulunmaktadır. Clima Max, Clima Arıa, Clima Downa serisinden oluşan ClimaSleep koleksiyonu ısı dengeleyici etkiye sahiptir.

Clima Max yorgan 1.056 gr. %100 HCS virgin elyaf dolguludur. Yorganın bir yüzünde %100 pamuk kumaş kullanılmıştır. Diğer yüzü ise Outlast teknolojili Wellington kumaş kaplıdır.  Clima Max her mevsim rahatlıkla kullanılacak bir üründür zira ısıyı yönettiği için yazın sizi aşırı terlemekten de koruyacaktır 5 üzerinden 2 ısıtma derecesine sahip serin bir üründür. Kenar biyeleri sarı ve laciverttir.

Lacivert biye Outlast teknolojisi içeren Wellington kumaş kaplı tarafı işaret etmektedir. Sarı biye ise pamuk kaplı yüzü işaret eder.

Yorganın bir yüzünün kaplamasında Nasa için geliştirilen Outlast teknolojisi ile üretilmiş özel termo kapsüllü PCM (Phase Change Materials) Holy kumaş kullanılmıştır. Holy kumaş aynı zamanda tüy geçirmeyen down proof özelliktedir. Diğer yüz de ise %100 pamuk kumaş bulunmaktadır. Kenar biyeleri sarı ve laciverttir.

Lacivert biye Outlast teknolojisi içeren Holy kumaş kaplı tarafı işaret etmektedir. Sarı biye ise pamuk kaplı yüzü işaret eder.

Clima Aria yorgan benzeri olmayan özel bir tasarıma sahiptir. HCS elyaf dolgulu kapitone şeritler ile hava geçirgenliği sağlayan file şeritlerin birleşiminden oluşmaktadır. Yorgan parçalarının hafifliği ve şeritlerin verdiği hava geçirgenliği ile havadar ve hafif bir örtü olarak 4 mevsim tercih edilmektedir. Kapitone bölümler

1.263 gr. HCS virgin elyaf dolgusu ile 5 üzerinde 2 noktalı serin bir üründür. Kumaşı beyaz ve yumuşak dokulu mikrodur.

Wellington kumaşında kullanılan Outlast® teknolojisi, kişisel durumunuza göre uyum sağlayan ve değişen proaktif bir teknolojidir. Isındığında, kumaştaki termo kapsüller ısıyı emer ve ortamı serinletir. Ortam soğuduğunda ise bu ısı açığa çıkar. Outlast® teknolojisi, aşırı ısınmayı ve terlemeyi azaltmak için ısıyı yöneterek sıcaklığınızı proaktif olarak dengeler. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.