Ürünlerimiz İçin Doğru Yıkama ve Kurutma Talimatları Nelerdir?

Her gece rahat bir uyku için özenle seçtiğiniz ürünlerimizin uzun ömürlü olması ve hijyenik kalması için doğru yıkama ve kurutma talimatlarını bilmek büyük önem taşır. Othello ürünlerini doğru şekilde temizleyerek ürünlerinizi koruyabilir, kullanım ömürlerini uzatabilirsiniz.

Yorgan Çeşitleri Nelerdir ve Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yorgan özellikleri insanların uyku konforunu doğrudan etkiliyor. İşte kaliteli bir uyku için yorgan çeşitleri ve yorgan alırken dikkat edilmesi gerekenler!

Bebek Yorganı Nasıl Seçilir? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebek yorganı boyut, dolgu malzemesi ve desen gibi çeşitli özellikler bakımından kendi içinde kategorilere ayrılır. Bebeğiniz için doğru ürünü seçmeden önce bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir.

Terletmeyen Yastık, Yorgan ve Alezler

Herkes korkunç bir gece uykusu yaşamıştır. Bu gecelerin sabahında yorgun ve karamsar hissederek uyanırız. Gün boyu yavaş hareket ederek tekrar uyuyacağımız zamanı sabırsızlıkla bekleriz. Kötü bir gece uykusu geçirmenizin birçok sebebi olabilir. Bunlardan biri de sıcaklıktır. Hem yatak odanızın sıcaklığı hem de vücut ısınız uyku kalitenizi doğrudan etkiler.

Yatak odanızın sıcaklığı uyku kalitenizde önemli bir fark yaratabilir. Ulusal Uyku Vakfı'nın yaptığı ankete göre beş katılımcıdan dördü iyi bir gece uykusu almanın en önemli faktörlerinden birinin doğru oda sıcaklığı olduğunu belirtmiştir. Yapılan klinik araştırmalara göre uyku için en iyi yatak odası sıcaklığı yaklaşık 18,3 °’dır. Bu, kişiden kişiye birkaç derece değişebilir, ancak çoğu doktor, en rahat uyku için yatak odasının sıcaklığının 15,6 °- 19,4°arasında tutulmasını önerir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.