othello-pop-up.jpg (37 KB)
Filtrele
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

TERLETMEYEN YASTIK

İklim Dengeleyici Klima Etkili Kumaş Teknolojisi İle Nefes Alan Uyku Deneyimi Yaşayın!>

Clima koleksiyonuna ait üç adet koleksiyon bulunmaktadır. Clima Max, Clima Arıa, Clima Downa serisinden oluşan ClimaSleep koleksiyonu ısı dengeleyici etkiye sahiptir.

Clima Max yastığının bir yüzünün kaplamasında Nasa için geliştirilen Outlast teknolojisi ile üretilmiş özel termo kapsüllü PCM (Phase Change Materials) Wellington kumaş kullanılmıştır. Diğer yüz de ise %100 pamuk kumaş bulunmaktadır.

Kenar biyeleri sarı ve laciverttir. Lacivert biye Outlast teknolojisi içeren Wellington kumaş kaplı tarafı işaret etmektedir. Sarı biye ise pamuk kaplı yüzü işaret eder.

Clima Downa  Othello’nun katma değerli özel Outlast teknolojisi ile proaktif ısı kontrolü ile rahat bir uyku sunmaya odaklanmış kaz tüyü dolgulu ürünlerinden oluşmaktadır. 

Yastığın bir yüzünün kaplamasında Nasa için geliştirilen Outlast teknolojisi ile üretilmiş özel termo kapsüllü PCM (Phase Change Materials) Holy kumaş kullanılmıştır. Holy kumaş aynı zamanda tüy geçirmeyen down proof özelliktedir. Diğer yüz de ise %100 pamuk kumaş bulunmaktadır. Kenar biyeleri sarı ve laciverttir. Lacivert biye Outlast teknolojisi içeren Holy kumaş kaplı tarafı işaret etmektedir. Sarı biye ise pamuk kaplı yüzü işaret eder.

Clima Aria yastık ve yorgandan oluşan özel bir ürün setidir.

Yastıkta körük olarak 4,5 cm eninde file şerit kullanılmıştır. Bu yastığın içerisinde havanın daha rahat dolaşmasını sağlar. Kapitoneli ve fermuarlı yastık alezinin içerisinde ayrıca yine fermuarlı bir tela yastık bulunmaktadır. Kumaşı beyaz ve yumuşak dokulu mikrodur.

Yastıkta kullanılan tela, HCS virgin boncuk elyaf ve körük fileleri ile yastığın içinde de güçlü bir hava sirkülasyonu mümkün olmakta ve baş ve boyun terlemesini minimize etmeye yardımcı olmaktadır. Boncuk elyaf ezilmeye karşı daha dayanıklı ve esnek bir dolgudur. Elle havalandırarak eski şekline geri getirilebilir. Clima Aria 830 gr. ağırlığı ile yan ve sırt üstü yatanlara tavsiye edilir.

Wellington kumaşında kullanılan Outlast® teknolojisi, kişisel durumunuza göre uyum sağlayan ve değişen proaktif bir teknolojidir. Isındığında, kumaştaki termo kapsüller ısıyı emer ve ortamı serinletir. Ortam soğuduğunda ise bu ısı açığa çıkar. Outlast® teknolojisi, aşırı ısınmayı ve terlemeyi azaltmak için ısıyı yöneterek sıcaklığınızı proaktif olarak dengeler. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.