Pıuma 30 Kaz Tüyü Yastık 50x70 Cm

Ürün Kodu : 10201032
445 TL
%30 gıdık kaz tüyü dolgulu, %100 pamuk, tüy geçirmez (down proof ) özel dokuma kumaş kaplı, sırt üstü yatmaya uygun 1.000 gr , 50x70 cm yumuşak ve yüksek yastık
Yan Yatış
Yan Yatış
  Gıdık Tüyü        Sırt Tüyü          Pamuk Kumaş
Gıdık Tüyü        Sırt Tüyü       Pamuk Kumaş
Not
:
Ürünle ilgili kampanyalar.

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • PIUMA COLLECTION

  UYKUNUN YUMUŞAK KANATLARI

  Sağlıklı ve rahat uyku denince  tüm dünyanın da kabul ettiği gibi kaz tüyü dolgulu uyku ürünleri  en üst seviyeyi temsil etmektedir. 

  Kaz tüyü dünyadaki en sağlıklı, uzun ömürlü, konforlu ve ısı izolasyonu en yüksek dolgu malzemesidir.

  Kaz tüyü :

         Hafiftir. Varlığını hissetmezssiniz ama faydasını hissedersiniz.

         Kurutma makinesinde 30°C’de topla kurutulma koşuluyla yıkanabilir ve senelerce kullanılabilir.

         Higroskopiktir. Ortamdaki nemi içine çeker, hapseder ve gündüz vakti ortama geri verir. Yani sizi terletmez.

         Diğer dolgu malzemelerine göre ısı koruma gücü 2,5 kat daha fazladır. Enerji tasarrufu sağlar.

         Bakteri barındırmaz. Kokusuzdur. Nem ve yağ tutmadığı için toz akarı barındırmaz

         Elyaf, pamuk ve yün gibi diğer malzemelere göre fiyatı daha yüksek görünmekle beraber ilk günkü görünüş ve performansını çok uzun süre koruduğu için ticari ömrüne göre daha ekonomiktir. 

  Piuma Collection kaz tüyü uyku ürünlerini diğer kaz tüyü ürünlerden ayıran esas özellikler aşağıdadır.

         Piuma ürünlerinin üreticisi ve Othello markasının sahibi Maya Tekstil Türkiye’deki tek kaz tüyü işleme tesisine sahip firmadır. Uyku ürünlerinde dolgu olarak kullanılan kaz tüylerini kendi yıkayıp, ayrıştırmaktadır.

         Maya Tekstil dünyadaki kaz tüyü sektörüne ve işleyişine yön veren EDFA – Avrupa Tüy Birliği (https://edfa.eu/ ) ve IDFB – Uluslararası Tüy Bürosu  (https://idfb.net/ ) ‘nin Türkiye’den tek üyesidir.

         Piuma ürünlerinde sadece “Geri Dönüştürülmüş” kaz tüyü kullanılmaktadır. Avrupa eti için beslenen kaz tüyü çiftliklerinin yan ürünü olarak ayrılan kaz tüyleri Piuma ürünlerinde kullanılmaktadır.

         Piuma ürünlerin Class 1 olarak tanımlanan en üst kalite kaz tüyleri kullanılmaktadır.

         Piuma ürünlerinin dışında Nomite sertifikalı tüy ve toz akarı geçirmeyen özel kumaşlar kullanılmaktadır. Nomite sertifikası, toz akarı ve ev tozu alerjisi olan kişiler icin uygun olduğunu garantilemektedir.

         Piuma Collection’da her yastığın belli bir yatış şekline uygunluğu her yorganın belli bir ısıtma derecesi belirlidir. Kendinize en uygununu seçmeniz mümkündür.

         Kaz tüyü yastık ve yorganların kalitesi içerisinde gıdık kaz tüyü oranı ile birlikte artar. Bir kaz tüyü ürünü tanımlamak için “kaz tüyü” demek yeterli değildir. Piuma markalı ürünlerde markanın yanında yazan rakamlar içeriğindeki gıdık ve sırt kaz tüyü oranlarını gösterir. 

  PIUMA 30 YASTIK

  UYKUNUN YUMUŞAK KANATLARI

   

  Piuma 30 yastık koleksiyonun en klasik yastığıdır. İçerisinde %30 gıdık kaz tüyü vardır. 1.000 gr ağırlığında yüksek, dolgun  ve orta yumuşaklıkta bir yastıktır. Yan yatanların rahat edeceği formdadır. Kumaşı Nomite özellikli, tüy geçirmeyen %100 pamuktur. Nomite sertifikası, toz akarı ve ev tozu alerjisi olan kişiler icin uygun olduğunu garantilemektedir.

  Biyeleri markamızın üstün kalitesine işaret etmek için altın rengi seçilmiştir. 50x70 cm standart ölçüdedir. 1.000 gr ağırlığındadır.

  YIKAMA TALİMATI : 30°C’de yıkanabilir. Çamaşır suyu kullanılmamalıdır. Kurutma makinesinde kurutulabilir. Ütülenmez. Kuru temizleme yapılabilir. Önemli Not: Kurutma makineniz yok ise asla yıkamayınız. Bu durumda sadece kuru temizleme önerilir.


  Ağırlık(Kg)
  :
  1
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.