100.jpg (53 KB)
Kurumsal

ODAĞINDA SAĞLIKLI VE KALİTELİ UYKU VAR.

Maya Tekstil 1993 senesinde uyku tekstili üretmek üzere kurulmuş bir firmadır.

Firmanın kuruluş amacı öncelikle Türk tüketicisine sonrasında da tüm dünyaya sağlıklı uyku kültürünü tanıtmak ve bu konuda eğitmektir.

 

Uyku hayatımızın 1/3’ünü kapsayan,  bizi bedenen ve zihnen yenileyen,  enerji yükleyen bir süreçtir. Bu sürecin verimini arttırmak bize hayatımızda da başarı ve mutluluk getirecektir. Bu bakış açısıyla Maya Tekstil kaliteli ve sağlıklı uyku konusunu odağına almıştır.

 

Maya Tekstil Türkiye ve dünyada tek çatı altında çok çeşitli dolgu malzemesini tek tek ve beraber kullanarak  uyku ürünleri üreten ve ihraç eden ilk ve tek lider kuruluştur .

TÜRKİYE’DE İLK’LERİN ÖNCÜ MARKASI

1993 senesinde 250 m² bir atölyede sadece kaz tüyü yastık ve yorgan dolumu  ile başlayan yolculuk bugün  Sakarya Akyazı’da 200 dönüm arazide 52.000 m² alana kurulu son teknoloji fabrikada devam etmektedir.

Maya Tekstil fabrikası doğal ve sentetik bütün dolgu malzemelerini ve çok çeşitli kumaşları tek tek ya da bir arada işleyebilen özel yapım makine parkuruna sahip Avrupa’da ve dünyada sayılı tesislerden biridir. Bu da bize hem yurt içi  hem de yurt dışı pazarlarda avantaj sağlamaktadır.

Türkiye’de yenilikçi ve özellikli yastık, yorgan, alez ve pedleri kapsayan bir ürün gamı ile ilk uyku ürünleri markası Penelope’yi lanse eden Maya Tekstil yolculuğuna yeni markalar, yeni iş modelleri ve hep yenilikçi ve ayrışan kalitede ürünler ile devam etmektedir.

OTHELLO – TÜRKİYE’NİN HER KÖŞESİNDE

2002 senesinde doğan Othello markası daha yaygın bir Türk tüketicisine ulaşmayı amaçlayarak hayata gelmiştir. Ürün kalitesinde rekabetçi ve yenilikçi olmak ve  Türk tüketicisine uyku ürünlerinde kalitenin ve doğru seçimlerin uyku kalitesinde ne kadar etkili olabileceğini fark ettirmek için sunduğu 5 ayrı koleksiyonu Türkiye’ye dağılmış bayileri aracılığı ile satılmaktadır. Othello marka mimarisi her ürünün tüketicisi için sunduğu ayrıcalıklı fayda ve bunu somut destekleyen özellikleri göze alınarak kurgulandı. Othello’nun amacı yastık/yorgan satmak değil her bireyin en iyi uykusunu uyuyabileceği ona ait en iyi uyku ortamını sağlamaktır. Marka ilk günden beri sağlıklı ve kaliteli bir uyku standardı sunmak için tüketici ihtiyaçlarını belirleyerek dizayn ediyor, üretiyor ve her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak mevcutta var olmayan fonksiyonel ürün tasarımlarıyla tüketici ihtiyaçlarını karşılayarak uluslararası standartta bir uyku bilinci oluşturmaya devam ediyor.

Othello satan bayilerimiz sattıkları marka ve arkasında ki üretici güce olan inançları ile işlerine ve tüketicilerine değer katmaktadırlar. Othello markası bayilerimiz için mağazalarında odak noktası olacak kadar değerli konumlarda teşhir edilmektedir ve tüketicilerin “Othello” markası ile ürün isteyebileceği seviyede bir bilinirliğe ve kalite güvenine ulaşmıştır. Bayilerimiz Türkiye’nin seçilmiş önde gelen firmalarından gelmektedir ve iş ciddiyetleri ve süreklilikleri ile bölgelerinde haklı üne sahip işletmelerdir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.